Witamy na stronie Sekret Smakosza
(pusty) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

Skrzyp Ziele - Natura Wita Zoom

Skrzyp Ziele - Natura Wita

Skrzyp jest bogatym naturalnym źródłem rozpuszczalnej krzemionki. Korzystnie wpływa na stan skóry, kości, paznokci i włosów.

Waga: 50g

Dostępność: W magazynie

4,69 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  Ziele skrzypu to susz ziołowy o wysokiej zawartości rozpuszczalnej krzemionki. Substancja ta korzystnie wpływa na stan włosów, kości, skóry i paznokci. Skrzyp zawiera także flawonoidy, sole mineralne, kwasy organiczne i saponinę. Uważa się iż ma właściwości wzmacniające, mineralizujące, oczyszczające oraz wspomagające przemianę materii.

  Związki krzemu zawarte w skrzypie działają korzystnie na aktywność hormonalną ludzi w podeszłym wieku. Skrzyp polecany jest w zaburzeniach metabolicznych, w okresie po operacji, u osób starszych z niedoborem krzemu a co za tym idzie u osób u których występuje podatność na złamania kości.

  Składniki: ziele skrzypu – 100%

  Waga: 50g

   

  Susz ziołowy i owocowy można mieszać według indywidualnego uznania tworząc własne receptury oraz dopasowane do swoich potrzeb kompozycje.

   

  Zapraszamy do zakupów u sprawdzonego dostawcy. Wybierając Nas wybierają Państwo gwarancje pierwszorzędnej jakości towaru, miłej obsługi i szybkiego czasu realizacji zamówienia.

CMS tab
Ustawienia ciasteczek