Witamy na stronie Sekret Smakosza
(pusty) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

O nas

Sekret Smakosza to sklep internetowy podlegający pod  CHILLI - sieć sklepów stacjonarnych w Chorzowie, Sosnowcu, oraz Czeladzi. Jest to prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się sprzedażą naturalnych ziół, przypraw, miodów, oraz suplementów diety. Założycielem firmy jest Marek Szpat, a pomysł na nią zrodził się w Dąbrowie Górniczej.

To jak się odżywiamy ma większe znaczenie dla naszego zdrowia, niż myśli większość społeczeństwa. My chcemy im to uświadomić. Natura może pomóc nam w uporaniu się z wieloma dolegliwościami,  utrzymaniu świetnej kondycji, witalności, i dobrego samopoczucia. Walczymy także ze  stereotypem, że słowa smaczne i zdrowe wykluczają się. To nie prawda. To, co naturalne jest smaczne samo w sobie. Wystarczy tylko wiedzieć jak i kiedy tego użyć, a my postaramy się Wam przybliżyć ten temat. Zapewniamy wysoką jakość produktów, oraz niezastąpiony smak, który nie jest zasługą  sztucznych  dodatków. To najlepszy dowód na to, że natura zawsze wygrywa. 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o naszych produktach, zapraszamy na naszą stronę na Facebooku, na której regularnie publikowane są posty odnośnie ich charakterystyki i właściwości, oraz  bieżących promocji. Zachęcamy także do rozmowy z nami pod postami, lub pod adresem e-mail: kontakt@sekretsmakosza.pl.

Ustawienia ciasteczek