Witamy na stronie Sekret Smakosza
(pusty) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

Zwroty i Reklamacje

Zwrot

Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Wszelkie zwroty związane z zakupionymi artykułami klient może skierować w formie pisemnej na adres e-mail: kontakt@sekretsmakosza.pl lub pod adres:  
Sekret Smakosza
ul. Stara 15/9
41-300 Dąbrowa Górnicza.

W sytuacji kiedy chcesz dokonać zwrotu:

Odeślij produkt (jeden, kilka lub wszystkie) w stanie nienaruszonym, oryginalnie zapakowany wraz z całą zawartością.

Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie wraz z paragonem, w którym zawarta będzie chęć dokonania zwrotu oraz numer konta na który dokonamy zwrotu pieniędzy.

Sprawdzimy stan przekazanego przez Ciebie produktu w ciągu 3 dni roboczych. Jeżeli produkt będzie kompletny, w oryginalnym opakowaniu, z całą zawartością, bez śladów użytkowania lub uszkodzenia wtedy zwrot rozpatrzony będzie pozytywnie.

W sytuacji gdy nie odnotujemy przeciwwskazań telefonicznie lub e-mailowo poinformujemy Cię o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu towaru. Na Twój numer konta w ciągu 7 dni zostanie zwrócona kwota towaru.

W przypadku kiedy rozpatrzymy zwrot negatywnie poinformujemy Cię e-mailowo oraz podamy szczegóły naszej decyzji. W ciągu 7 dni roboczych odeślemy produkt na podany przez Ciebie adres, pokrywając koszt przesyłki.

FORMULARZ ZWROTU

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: kontakt@sekretsmakosza.pl albo pod numerami telefonu: 510 290 622

   

Reklamacja

Wszelkie reklamacje związane z zakupionymi artykułami klient może skierować w formie pisemnej na adres e-mail: kontakt@sekretsmakosza.pl lub pod adres: 

Sekret Smakosza
ul. Stara 15/9
41-300 Dąbrowa Górnicza

W sytuacji kiedy towar jest wadliwy i chcesz dokonać reklamacji:

Prześlij do nas wadliwy produkt wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym oraz paragonem, w którym dokładnie opisane będą powody reklamacji, forma rekompensaty oraz adres zwrotny i numer konta, na który zależnie od rozpatrzenia reklamacji, zwrócona będzie kwota należna.

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki otrzymasz telefonicznie lub e-mailowo wynik rozpatrzenia reklamacji.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie w ciągu 7 dni od podjęcia decyzji nastąpi rekompensata poniesionych przez Ciebie kosztów poprzez naprawę uszkodzonego produktu, wymianę na nowy lub zwrot gotówki.

W przypadku kiedy reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną poinformujemy Cię o tym i uzasadnimy szczegółowo naszą decyzję a w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

FORMULARZ REKLAMACJI

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: kontakt@sekretsmakosza.pl albo pod numerami telefonu: 510 290 622

Ustawienia ciasteczek