Witamy na stronie Sekret Smakosza
(pusty) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

Morwa Biała liście i owoce - Natura Wita Zoom

Morwa Biała liście i owoce - Natura Wita

Wspaniała propozycja dla osób dbających o figurę oraz diabetyków.

Waga: 50g

Dostępność: W magazynie

5,29 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  Herbata z owoców i liści morwy białej to wspaniała propozycja dla osób będących na diecie lub mających podwyższone stężenie cukru w organizmie. W medycynie chińskiej morwa wykorzystywana jest jako środek pomocny w leczeniu cukrzycy ponieważ wskazuję działanie antyhiperglikemiczne. Zawarte składniki w owocach i liściach morwy białej działaniem przypominają właściwości leków przeciwcukrzycowych. Uważa się iż morwa biała hamują prace enzymów które rozkładają cukry złożone na proste dzięki czemu nie są one wprowadzane do organizmu. Zmniejsza także wchłanianie węglowodanów oraz hamuje proces odkładania się tkanki tłuszczowej. Uważa się również iż liść morwy białej wpływa na obniżenie poziomu złego cholesterolu LDL oraz trójglicerydów przy jednoczesnym podwyższeniu dobrego cholesterolu HDL.

  Składniki: liść morwy białej – 90%, owoc morwy białej – 10%.

   

  Gama herbat owocowo ziołowych wytwarzana jest z wysokiej jakości surowców pozyskanych przede wszystkim z czystych oraz nieskażonych terenów województwa świętokrzyskiego. Na terenie zakładu produkcyjnego wprowadzony jest system zarzadzania jakością ISO 9001:2008 oraz HACCAP co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysokie standardy wytwarzanych produktów.

   

  Zapraszamy do zakupów u sprawdzonego dostawcy. Wybierając nas wybierają Państwo gwarancje pierwszorzędnej jakości towaru, miłej obsługi i szybkiego czasu realizacji zamówienia.

CMS tab

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Ustawienia ciasteczek