Witamy na stronie Sekret Smakosza
(pusty) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

Kozieradka mielona - NMR Zoom

Kozieradka mielona - NMR

Zastosowanie: Doskonale skomponuje się z daniami orientalnymi, wzbogacając ich smak i aromat. Świetna do drobiu, baraniny, dań z warzyw strączkowych, ryb, zup, jaj, twarożków, makaronów i sosów. Będzie także idealnym dodatkiem do chałwy, domowego chleba i musztardy. Oprócz walorów smakowych kozieradka zapewni także właściwości zdrowotne, takie jak działanie przeciwmiażdżycowe, oraz przyśpieszenie wydalania toksyn z organizmu.


Składniki: Kozieradka mielona 100%

Waga: 40g

Dostępność: W magazynie

2,59 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  Kozieradka mielona - NMR

  Zastosowanie: Doskonale skomponuje się z daniami orientalnymi, wzbogacając ich smak i aromat. Świetna do drobiu, baraniny, dań z warzyw strączkowych, ryb, zup, jaj, twarożków, makaronów i sosów. Będzie także idealnym dodatkiem do chałwy, domowego chleba i musztardy. Oprócz walorów smakowych kozieradka zapewni także właściwości zdrowotne, takie jak działanie przeciwmiażdżycowe, oraz przyśpieszenie wydalania toksyn z organizmu.

  Kraj pochodzenia: Indie

  Składniki: Kozieradka mielona 100%

  Waga : 40g

  Zapraszamy do zakupów u sprawdzonego dostawcy. Wybierając Nas wybierają Państwo pierwszorzędną jakoś towaru, miłą obsługę i szybki czas realizacji zamówienia.

CMS tab
Ustawienia ciasteczek