Witamy na stronie Sekret Smakosza
(pusty) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

Goji owoc suszony - Natura Wita Zoom

Goji owoc suszony - Natura Wita

Owoc Goji uznawany w wschodniej kulturze za owoc długowieczności zawiera bardzo dużo antyoksydantów oraz składników mineralnych. Można śmiało stwierdzić iż jest istną ‘’bombą’’ witaminową która wzmacnia, regeneruje oraz pobudza cały organizm. Witaminy zawarte w owocach goji dodają siły wigoru i energii do działania. Dodatkowo owoce są bardzo przyjemne w smaku, lekko słodkie, lekko kwaśne, można je spożywać jako przekąskę lub jako dodatek do herbat. Owoc goji to także najlepszy naturalny środek do zachowania zdrowej, jędrnej i młodej skóry ponieważ jest najbogatszym źródłem przeciwutleniaczy, które spowolniają procesy starzenia się organizmu.

Waga: 70g

Dostępność: W magazynie

6,89 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  GOJI susz owocowy - Natura Wita

  Owoc Goji uznawany w wschodniej kulturze za owoc długowieczności zawiera bardzo dużo antyoksydantów oraz składników mineralnych. Można śmiało stwierdzić iż jest istną ‘’bombą’’ witaminową która wzmacnia, regeneruje oraz pobudza cały organizm. Witaminy zawarte w owocach goji dodają siły wigoru i energii do działania. Dodatkowo owoce są bardzo przyjemne w smaku, lekko słodkie, lekko kwaśne, można je spożywać jako przekąskę lub jako dodatek do herbat. Owoc goji to także najlepszy naturalny środek do zachowania zdrowej, jędrnej i młodej skóry ponieważ jest najbogatszym źródłem przeciwutleniaczy, które spowolniają procesy starzenia się organizmu.

  Owoc goji zawiera m.in.:

  • witaminy C, B1, B2, B6, E
  • cynk, żelazo, miedź, wapń, selen, fosfor
  • aminokwasy
  • beta-karoten
  • polisacharydy (wzmacniające system immunologiczny)
  • antyoksydanty

  Owoc Goji powinien stać się obowiązkowo codziennym składnikiem naszej diety.

  Składniki: goji – 100%

  Susz ziołowy i owocowy można mieszać według indywidualnego uznania tworząc własne receptury oraz dopasowane do swoich potrzeb kompozycje.

  Zapraszamy do zakupów u sprawdzonego dostawcy. Wybierając Nas wybierają Państwo pierwszorzędną jakoś towaru, miłą obsługę i szybki czas realizacji zamówienia.

CMS tab

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Ustawienia ciasteczek