Witamy na stronie Sekret Smakosza
(pusty) - 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

section

Gorczyca Biała mielona - NMR Zoom

Gorczyca Biała mielona - NMR

Zastosowanie: Jest nieodłącznym elementem musztardy. Biała odmiana gorczycy jest lekko gorzka i piekąca, lecz nie tak intensywnie jak czarna. Świetnie nada się do ryb, jaj, oraz tłustych sosów i mięs, a szczególnie kiełbas. Doskonale sprawdzi się także jako dodatek do serów, oraz sosów. Dodatkowo gorczyca biała wspomaga procesy trawienne, co bezpośrednio wpływa na łagodzenie wszelkiego rodzaju niestrawności. Można ją polecić również osobom stosującym diety odchudzające, gdyż bardzo skutecznie ogranicza łaknienie.

Waga: 80g

Dostępność: W magazynie

2,49 zł
Opis produktu

  Szczegóły

  Gorczyca biała mielona - NMR

  Zastosowanie: Jest nieodłącznym elementem musztardy. Biała odmiana gorczycy jest lekko gorzka i piekąca, lecz nie tak intensywnie jak czarna. Świetnie nada się do ryb, jaj, oraz tłustych sosów i mięs, a szczególnie kiełbas. Doskonale sprawdzi się także jako dodatek do serów, oraz sosów. Dodatkowo gorczyca biała wspomaga procesy trawienne, co bezpośrednio wpływa na łagodzenie wszelkiego rodzaju niestrawności. Można ją polecić również osobom stosującym diety odchudzające, gdyż bardzo skutecznie ogranicza łaknienie.

  Kraj pochodzenia: Rosja

  Składniki: Gorczyca biała mielona 100%

  Waga: 80g

  Zapraszamy do zakupów u sprawdzonego dostawcy. Wybierając nas wybierają Państwo pierwszorzędną jakości towaru, miłą obsługę i szybki czas realizacji zamówienia.

CMS tab
Ustawienia ciasteczek